Site Haritasıİstek ve Öneri Formu
POLİKLİNİKLER
Acil Servis

Acil servis diğer servislerden çok farklıdır. Ölüm ve yaşama en yakın bölümdür. Yaşamsal riski büyüktür. Hızlıdır ve hataya yer yoktur. Tehlikesi yoğundur. Tüm bunlara rağmen soğukkanlı ve sakin olunmalıdır.

Acil Servisimiz hastanemizin sağ tarafındaki girişte olup yeri kolaylıkla görülebilir şekildedir. Girişi hastane binasının zemin katındadır.

Acil servis girişinde; hasta kabul odamız ve güvenlik birimimiz bulunmaktadır. Bunlar aynı zamanda hasta ve hasta yakınlarına danışmanlık ve yönlendirmede yardımcı olmaktadırlar. Koridorumuzda birer poliklinik, müşahede (5 yataklı), pansuman+enjeksiyon ve acil müdahale (resüsitasyon) odası bulunmaktadır. Bekleme durumu söz konusu olduğunda hasta ve hasta yakınları için koridorda yeterli sayıda sandalye mevcuttur. Aynı zamanda acil hastalar için sedye ve tekerlekli sandalye giriş kapısında hazır bulundurulmaktadır.

24 saatlik zaman diliminde bir pratisyen hekim, bir sağlık memuru, bir hemşire, bir hasta bakıcı, bir tıbbı sekreter, bir güvenlik görevlisi; gündüz de ise sorumlu hemşire, poliklinikte tıbbi sekreter ve temizlik personeli görev yapmaktadır.

Kurumlar
T.C. Sağlık Bakanlığı
Türkiye Kamu Hast. Kurumu
Nevşehir Valiliği
Nevşehir Belediyesi
Nevşehir Üniversitesi
Nevşehir Sağlık İl Müdürlüğü
Kurumlar
Nevşehir Halk Sağlığı İl Müdürlüğü
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği
Nevşehir Devlet Hastanesi
Ürgüp Devlet Hastanesi
Nevşehir Ağız ve Diş Sağ. Merk.
Kozaklı Fizik Tedavi Hastanesi
Önemli Linkler
MHRS Randevu
Hastane Laboratuvar Sonucu
BİMER
E - Nabız
E Bodro
Kurumsal E Posta
Kurumlar
Sağlık Bakanlığı E Posta Sistemi
Sağlık Bakanlığı Bilgi Edinme
Sağlıkta Buluşma Noktası
0 384 471 25 99 ( PBX )
MESAJ
KOZAKLI Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Copyright ©2015 Web Tasarım_medyatör