Site Haritasıİstek ve Öneri Formu
HABERLER
ETKİNLİK TAKVİMİ
Haberler
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği ve Kozaklı FTR Hastanesinden Kozaklıda Sağlık Turizmine Katılım
Kozaklıda düzenlenmiş olan Turizm Paneline Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm.Dr.Muhammet Çömce ve Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Hastane Yöneticisi Dr.Atikullah Ghiasee Konuşmacı olarak katıldı.
Okunma: 6940   
Haber Tarih: 25.04.2016    14:01   
    T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Nevşehir Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından Kozaklıda düzenlemiş olan 15-22 Nisan Turizm Haftası Kültür Turizmi paneline Nevşehir İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammet Çömçe ve Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Yöneticisi Dr. Atikullah Ghiasee  konuşmacı olarak katıldı.

    Panel saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başlayan program İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Cengiz Ekici'nin açılış konuşmasının ardından Kozaklı Kaymakamı Kemal Duru ve Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven'in konuşmalarıyla devam etti.

    Roza Resort Termal Otelde düzenlenen panel Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeynep Aslanın başkanlığında gerçekleştirildi. Araştırma görevlisinin Kültür ve Turizm hakkındaki genel sunumlarının ardından  sözü, Genel Sekreter Çömçe ve Hastane Yöneticisi Ghiasee alarak  bölgenin çok daha ileri düzeyde kalkınıp gelişebilmesi için sağlık turizminin ehemmiyetine dikkat çeken sunum yaparak, sağlıkla ilgili soruları yanıtladılar.

    Panel sonunda programa katkılarından dolayı  il Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından düzenlenmiş olan Teşekkür Belgeleri takdim edilerek kapanış gerçekleştirildi.
Haber Resimleri
Diğer Haber Başlıkları
1
2
3
4
5
6
7
8
Kurumlar
T.C. Sağlık Bakanlığı
Türkiye Kamu Hast. Kurumu
Nevşehir Valiliği
Nevşehir Belediyesi
Nevşehir Üniversitesi
Nevşehir Sağlık İl Müdürlüğü
Kurumlar
Nevşehir Halk Sağlığı İl Müdürlüğü
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği
Nevşehir Devlet Hastanesi
Ürgüp Devlet Hastanesi
Nevşehir Ağız ve Diş Sağ. Merk.
Kozaklı Fizik Tedavi Hastanesi
Önemli Linkler
MHRS Randevu
Hastane Laboratuvar Sonucu
BİMER
E - Nabız
E Bodro
Kurumsal E Posta
Kurumlar
Sağlık Bakanlığı E Posta Sistemi
Sağlık Bakanlığı Bilgi Edinme
Sağlıkta Buluşma Noktası
0 384 471 25 99 ( PBX )
MESAJ
KOZAKLI Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Copyright ©2015 Web Tasarım_medyatör