Site Haritasıİstek ve Öneri Formu
HABERLER
ETKİNLİK TAKVİMİ
Haberler
Kozaklı FTR Hastanesinde 15 Temmuz Şehitler Mescidi Açışı
Okunma: 4511   
Haber Tarih: 13.02.2017    11:28   

     Kozaklı FTR Hastanesinde 15 Temmuz Şehitler Mescidi Açışı

     Nevşehir İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine bağlı   Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde Genel Sekreter Uz. Dr. Muhammet Çömçen’nin katkıları ile  “Kozaklı FTR Hastanesi 15 Temmuz Şehitler Mescidi ”açılışı yapıldı.

      Açılışa Kozaklı İlçe Kaymakamı Sayın Halil Dalak, Mali Hizmetler Başkanı Mustafa Güçlü, İlçe Müftüsü Rahmi Yiğit, Hastane Yöneticisi Vekili DT. Murat Alp, Hastane İdari ve Mali İşler Müdürü Metin Berk ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Erdal Yalçın ‘ın katılımları ile hizmete açılmıştır.

     Açılıştan önce konuşma yapan Sayın Kaymakam Dalak ifadelerinde “Böyle güzel bir mescidi hizmete sundukları için, Mescitte emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım böyle güzel hizmetlerin devamını temenni ederim” diyerek sözlerini tamamladı. Müteakibinde İlçe Müftüsü Yiğit’in 15 Temmuz Şehitleri ve geçmişten günümüze  tüm şehitlerimizin ruhları için dua okunduktan sonra Hastane mescidinin açılışı yapılmıştır.

    Hastane Yönetimi “15 Temmuz gecesi ülkemizin birlik ve bütünlüğüne, milletimizin hürriyet, irade ve bekasına yönelik ihaneti püskürtmek için hiç tereddüt etmeden tankların önüne yatan, silahlara meydan okuyan, bedenlerini bu vatan için siper eden, canlarını din-ü devlet, mülk-ü millet, istiklal ve istikbalimiz için feda eden ve şehadet mertebesine ulaşan aziz şehitlerimizin Her birine rahmet ve minnet borçlu olduğumuz mübarek şehitlerimizin anısını yaşatmak ve unutturmamak için mescidimizin ismini “Kozaklı FTR Hastanesi 15 Temmuz Şehitler Mescidi ”olarak seçtiklerini ifade ettiler.

Haber Resimleri
Diğer Haber Başlıkları
1
2
3
4
5
6
7
8
Kurumlar
T.C. Sağlık Bakanlığı
Türkiye Kamu Hast. Kurumu
Nevşehir Valiliği
Nevşehir Belediyesi
Nevşehir Üniversitesi
Nevşehir Sağlık İl Müdürlüğü
Kurumlar
Nevşehir Halk Sağlığı İl Müdürlüğü
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği
Nevşehir Devlet Hastanesi
Ürgüp Devlet Hastanesi
Nevşehir Ağız ve Diş Sağ. Merk.
Kozaklı Fizik Tedavi Hastanesi
Önemli Linkler
MHRS Randevu
Hastane Laboratuvar Sonucu
BİMER
E - Nabız
E Bodro
Kurumsal E Posta
Kurumlar
Sağlık Bakanlığı E Posta Sistemi
Sağlık Bakanlığı Bilgi Edinme
Sağlıkta Buluşma Noktası
0 384 471 25 99 ( PBX )
MESAJ
KOZAKLI Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Copyright ©2015 Web Tasarım_medyatör