Site Haritasıİstek ve Öneri Formu
HABERLER
ETKİNLİK TAKVİMİ
Haberler
Kozaklı FTR Hastane Yöneticisi Dr.Atikullah Ghiasee'den 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı
Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Hastane Yöneticisi 14 Mart Dünya Tıp Bayramı dolayısı ile Mesaj Yayınladı.
Okunma: 7768   
Haber Tarih: 13.03.2016    15:01   

    Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı bulunan Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Hastane Yöneticisi Dr.Atikullah Ghiasee 14 Mart Tıp Bayramı Dolayısı ile mesaj yayınladı. Ghiasee mesajında “İnsan sağlığının korunmasını ve devamını ilke edinmiş Tıb Biliminin mütemadiyen ilerleme içerisinde olması başta biz tıp doktorlarını mutlu etmekte ve çalışma aşkımızı artırmaktadır. Ülkelerin gelişmişlik düzeyinin göstergelerinde önemli bir payı bulunan sağlık hizmetlerinin nitelikli ve kaliteli bir şekilde yükseltilmesinde başta Tıp Doktorları olmak üzere tüm sağlık camiamıza önemli görevler düşmektedir. Öte yandan gecesini gündüzüne katıp büyük sorumluluklar üstlenerek sabır, hoşgörü ve özveriyle görevini ifa eden hekim ve sağlık personelimize, hasta ve ya refakatçiler tarafından menfurca saldırılar gerçekleşmiş bu durum ise tüm sağlık camiasında moral bozukluğuna ve performans düşüklüğüne neden olmuştur. Bu itibarla sağlıkta şiddettin hiç yaşanmamasını temenni ediyor 14 Mart Tıp Bayramının bu meyanda bir milat olmasını diliyor, geçmişte yaşanan üzücü şiddet olaylarını da uygulayanları da şiddetle lanetliyorum. 
Bu görüş ve düşüncelerle; yeri geldiğinde insanımız için kendi sağlığını tehlikeye atan gayretli ve fedakar tüm Hekimlerin ve sağlık personelinin 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, mutlu, sağlıklı ve esinlik dolu bir hayat diliyorum.
 dedi

Diğer Haber Başlıkları
1
2
3
4
5
6
7
8
Kurumlar
T.C. Sağlık Bakanlığı
Türkiye Kamu Hast. Kurumu
Nevşehir Valiliği
Nevşehir Belediyesi
Nevşehir Üniversitesi
Nevşehir Sağlık İl Müdürlüğü
Kurumlar
Nevşehir Halk Sağlığı İl Müdürlüğü
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği
Nevşehir Devlet Hastanesi
Ürgüp Devlet Hastanesi
Nevşehir Ağız ve Diş Sağ. Merk.
Kozaklı Fizik Tedavi Hastanesi
Önemli Linkler
MHRS Randevu
Hastane Laboratuvar Sonucu
BİMER
E - Nabız
E Bodro
Kurumsal E Posta
Kurumlar
Sağlık Bakanlığı E Posta Sistemi
Sağlık Bakanlığı Bilgi Edinme
Sağlıkta Buluşma Noktası
0 384 471 25 99 ( PBX )
MESAJ
KOZAKLI Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Copyright ©2015 Web Tasarım_medyatör