Site Haritasıİstek ve Öneri Formu
HABERLER
ETKİNLİK TAKVİMİ
Haberler
KOZAKLI FİZİK TEDAVİ ve REHABİLİTASYON HASTANESİNDE DÜNYA ENGELLİLER HAFTASI PROGRAMI DÜZENLENDİ
Okunma: 4812   
Haber Tarih: 14.12.2016    17:23   
 

Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde Engelliler Günü Programı Düzenlendi

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı bulunan Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde Dünya Engelliler Günü münasebeti ve 10 Aralık 2016 tarihinde güvenlik güçlerine ve sivil halka yönelik hain saldırıda hayatını kaybeden 36 Polisimiz ve 8 Sivil olmak üzere 44 şehit için anma programı düzenlendi.
Programa Genel Sekreter Uzm. Dr. Muhammet Çömçe, İdari Hizmetler Başkanı Mehmet Gizligider, Hastane Yöneticisi Vekili Dt. Murat Alp, İdari ve Mali İşler Müdürü Metin Berk, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Erdal Yalçın, Kozaklı İlçe Müftüsü Rahmi Yiğit, Kozaklı İmam Hatip Lisesi Müdürü Mahmut Bıçak, hastane personeli, çok sayıda hasta ve refakatçi katıldı.
Programın açılışında tüm şehitlerimiz için saygı duruşu ve istiklal marşı okundu. Daha sonra, bu zamana kadar terör saldırılarında şehit olmuş tüm güvenlik güçleri ve sivil vatandaşlarımız için Kuranı Kerim okundu. 
Kuranı kerimin tilavetinin ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yapmak üzere kürsüye Genel Sekreter Muhammet Çömçe davet edildi. Çömçe konuşmasında ülkenin bölünmez birlik ve bütünlüğüne karşı düzenlenen İstanbul da ki hain saldırıyı nefretle kınadığını belirterek, tüm şehitlerimize Allahtan Rahmet yaralılarımıza Acil Şifalar diliyorum dedi. Engelliler Günü Programı nedeni ile hastanede tedavi gören hastaların bu özel günlerini kutladı. Hastanemizde Engelli hastalarımızın tedavisinde çağın gerektirdiği en iyi cihazlarla, Lokomot(Uzay Yürüyüşü) yaptıran Robotik Cihazlardan faydalandığını ve aynı anda Termal Kaplıca Suyu ile tedavi hizmeti verdiklerini belirterek, hastalarımızın sorunlarına yönelik çözüm noktasında Genel Sekreterlik olarak ekipçe çalışma içerisinde olduklarını ve yakın zamanda Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanemizin hemen bitişiğine başlatılan ek binanın kısa zamanda hizmete girmesi ile birlikte daha fazla engelli hastaya hizmet vereceklerini belirtti. 
Tüm Şehitlerimiz ve Vefat Eden Hasta Yakınlarına Hatim Duası Yapıldı
Daha sonra Kozaklı ilçe Müftüsü Rahmi Yiğit kürsüye davet edilerek Şehitlik Mertebesi Önemi ve Yeri, Engelliler Haftasın nedeni ile de Dünyada Yaşadığımız Hastalıklara Karşı Sabrın İslam dini açısından önemi hakkında bahsetti. Programın sonunda hastanedeki hasta ve refakatçilere günün hatırasına basımı yapılmış olan temsili Maskot Hastane Anahtarlıkları Genel Sekreter ve ekibi tarafından verildi, Kozaklı ilçe Müftülüğünün Kuranı Kerimin ve Sünnetin ışığında birlik ve beraberlik ruhunu konu edinen kitapları hasta ve refakatçilere dağıtıldı. Önceden okunan Kuranı Kerim, Salavatı Şerifler terör saldırılarında hayatını kaybeden şehitlerimiz, vefat eden hasta yakınları ve personel yakınlarına ruhlarına hediye edildi ve önceden okunan Hatimlerin Duası yapıldı.

Haber Resimleri
Diğer Haber Başlıkları
1
2
3
4
5
6
7
8
Kurumlar
T.C. Sağlık Bakanlığı
Türkiye Kamu Hast. Kurumu
Nevşehir Valiliği
Nevşehir Belediyesi
Nevşehir Üniversitesi
Nevşehir Sağlık İl Müdürlüğü
Kurumlar
Nevşehir Halk Sağlığı İl Müdürlüğü
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği
Nevşehir Devlet Hastanesi
Ürgüp Devlet Hastanesi
Nevşehir Ağız ve Diş Sağ. Merk.
Kozaklı Fizik Tedavi Hastanesi
Önemli Linkler
MHRS Randevu
Hastane Laboratuvar Sonucu
BİMER
E - Nabız
E Bodro
Kurumsal E Posta
Kurumlar
Sağlık Bakanlığı E Posta Sistemi
Sağlık Bakanlığı Bilgi Edinme
Sağlıkta Buluşma Noktası
0 384 471 25 99 ( PBX )
MESAJ
KOZAKLI Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Copyright ©2015 Web Tasarım_medyatör